Misne nakane

DANDATUMSATCRKVANAKANA
PON1.7.2019


UTO2.7.201918:30SV. ROKAMANDA MRŠE
SRI3.7.201918:30SV. ROKAANTUN I ANKA HODAK
ČET4.7.201918:30SV. ROKAMARKO, ROZA I FRANJO KOMAREC
PET5.7.201918:30SV. ROKAANTUN MAGDIĆ
SUB6.7.20198:00SV. ROKAZA ZDRAVLJE OB. RAGUŽ
NED7.7.20199:00SV. ROKAKATARINA KLASNIĆ
NED7.7.201911:00SV. ROKASMOLČIĆ MARKO
NED7.7.201918:30SV. ANDRIJEPRO POPULO, IVAN MUŠURA
PON8.7.2019


UTO9.7.201918:30SV. ANDRIJEANA KLIŠANIĆ
SRI10.7.201918:30SV. ANDRIJEKATA MESIĆ
ČET11.7.201918:30SV. ANDRIJEOB. VENDL
PET12.7.201918:00SV. ANDRIJEPAVAO DEKANIĆ
SUB13.7.201918:30SV. ANDRIJEMARKO I KATA MAJER
NED14.7.20199:00SV. ANDRIJELUKA I ANA DEKANIĆ
NED14.7.201918:30SV. ROKAANA BIČANIĆ I ANA BIČANIĆ-ZETAKOVIĆ
PON15.7.2019


UTO16.7.201918:30SV. ROKAPERO BAJIĆ
SRI17.7.201918:30SV. ROKAAMALIJA I FRANJO BRUNDULA
ČET18.7.201918:30SV. ROKAIVO, DRAGAN I OB. MASLAĆ
PET19.7.201918:30SV. ROKAILIJA SMOLČIĆ
SUB20.7.20198:00SV. ROKA

VID I MARA BILIĆ

BOŽICA I LJUBA NIKOLIĆ

ZVONKO DRAŽENOVIĆ

NED21.7.201910:00SV. ROKAANKICA I ANICA LEVAKOVIĆ
NED21.7.201918:30SV. ANDRIJEZA OBITELJ LJERKE
PON22.7.2019


UTO23.7.201918:30SV. ANDRIJEMARIJAN GALOVIĆ
SRI24.7.201918:30SV. ANDRIJEĐURO, LJUBA I STIPE NIKOLIĆ
ČET25.7.201918:30SV. ANDRIJEANA I KAROLINA HODAK
PET26.7.201918:30SV. ANDRIJEJANJA I MARTIN KUZMANOVIĆ
SUB27.7.20198:00SV. ANDRIJEILIJA I JELICA RAJKOVIĆ
NED28.7.20199:00SV. ANDRIJEJELENA BIČANIĆ
NED28.7.201918:30SV. ROKAPRO POPULO
PON29.7.2019


UTO30.7.2019


SRI31.7.2019








DANDATUMSATCRKVANAKANA
ČET1.8.2019


PET2.8.2019


SUB3.8.2019


NED4.8.20199:00SV. ROKAIVICA I JANJA PANČIĆ
NED4.8.201918:30SV. ANDRIJE

PRO POPULO,

MILAN I ANA BUKOVEC

IZ OB. BUKOVEC

PON5.8.2019


UTO6.8.201918:30SV. ANDRIJE

JANJA I RUDOLF TUSTANOVSKI

STJEPAN BILIĆ I IVAN NEKIĆ

SRI7.8.201918:30SV. ANDRIJEKATA I MIHOVIL BIČANIĆ
ČET8.8.201918:30SV. ANDRIJEMATO RAKOCI
PET9.8.201918:30SV. ANDRIJEOB. BENIĆ I OB. BRLIĆ
SUB10.8.20198:00SV. ANDRIJEOB TUSTANOVSKI
NED11.8.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED11.8.201918:30SV. ROKAOB MASLAĆ SREĆKA
PON12.8.2019


UTO13.8.201918:30SV. ROKAJOSIP, KATA I IVAN RAJKOVIĆ
SRI14.8.201918:30SV. ROKAIVAN I MARA KLIŠANIĆ I KATICA SKLIZEVIĆ
ČET15.8.20199:00SV. ROKAPRO POPULO, ZA ZDRAVLJE OBITELJI
ČET15.8.201918:30SV. ANDRIJEIZ OB IVIĆ JOZE
PET16.8.20197:00SV. ROKAOB. ANTE CAPAN
PET16.8.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
SUB17.8.20198:00SV. ROKATOMO I JELKA RAJKOVIĆ
NED18.8.20199:00SV. ROKA

JELENA I SLAVKO TURKALJ

STJEPAN I ANICA BILIĆ

NED18.8.201918:30SV. ANDRIJEPRO POLPULO
PON19.8.2019


UTO20.8.201918:30SV. ANDRIJEOB. POSAVČIĆ I OB. GAVRAN
SRI21.8.201918:30SV. ANDRIJEŠIMA, LUKA I MARICA JAKŠIĆ
ČET22.8.201918:30SV. ANDRIJEOB NEDIĆ I STANIĆ MARIJA
PET23.8.201918:30SV. ANDRIJEFILIP, BARTOL I RUŽA BIČANIĆ
SUB24.8.20198:00SV. ANDRIJEILIJA SMOLČIĆ
NED25.8.20199:00SV. ANDRIJEAUGUSTIN BILIĆ I JOSIP I OB BILIĆ
NED25.8.201918:30SV. ROKAPRO POPULO
PON26.8.2019


UTO27.8.201918:30SV. ROKASTJEPAN, LJUBICA, MIROSLAV I MIRJANA RUKAVINA
SRI28.8.201918:30SV. ROKAMARTIN I MARIJA MAJER
ČET29.8.201918:30SV. ROKAMARKO KRZNARIĆ
PET30.8.201918:30SV. ROKAŠIMA I MARIJA LEVAKOVIĆ
SUB31.8.20198:00SV. ROKAZA ZDRAVLJE


DANDATUMSATCRKVANAKANA
NED1.9.20199:00SV. ROKAIZ OB ADŽAMIĆ
NED1.9.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED1.9.201918:30SV. ANDRIJEOB VJEKOSLAVA RAGUŽ I OB LOVRIĆ
PON2.9.2019


UTO3.9.201918:30SV. ANDRIJEOB PETROVIĆ I OB. ČANČAR
SRI4.9.201918:30SV. ANDRIJEANTUN I ANICA KRATOFIL
ČET5.9.201918:30SV. ANDRIJEOBITELJI JAKŠIĆ, ŽALAC, BILEN I KURUČEVIĆ
PET6.9.201918:30SV. ANDRIJEJOSIP I ANTE PRŠA
SUB7.9.20198:00SV. ANDRIJEOB ĐURE SOLGA
NED8.9.20199:00SV. ANDRIJEMARIJA I FRANJO LEVAKOVIĆ
NED8.9.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED8.9.201918:30SV. ROKAADAM I KATICA PALIJAN
PON9.9.2019


UTO10.9.201918:30SV. ROKAZAHVALA OB JURKOVIĆ
SRI11.9.201918:30SV. ROKAJOSIP UREMOVIĆ
ČET12.9.201918:30SV. ROKAMATIJA LEVAKOVIĆ
PET13.9.201918:30SV. ROKAAUGUSTIN HORVAT
SUB14.9.20198:00SV. ROKAOB STRINIĆ
NED15.9.20199:00SV. ROKAŠIMA, ANA I MATIJA KARABALIĆ
NED15.9.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED15.9.201918:30SV. ANDRIJEMARIJA BRUNDULA
PON16.9.2019


UTO17.9.201918:30SV. ANDRIJELOVRO I SREĆKO MASLAĆ
SRI18.9.201918:30SV. ANDRIJEOB NESTIĆ I OB ZETAKOVIĆ
ČET19.9.201918:30SV. ANDRIJEANA I ILIJA KOPIĆ
PET20.9.201918:30SV. ANDRIJESTEVO ŠPIRANAC I JOSIP ILEŠ
SUB21.9.20198:00SV. ANDRIJE

OB ANTUNA, MARICE I SANELE ŠURAN

ANDRIJA I ANKA OPAČAK

NED22.9.20199:00SV. ANDRIJEOB MAGDIĆ I OB RAJKOVIĆ
NED22.9.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED22.9.201918:30SV. ROKAOB BRUNDULA I OB SMOLČIĆ
PON23.9.2019


UTO24.9.201918:30SV. ROKARUŽA I MATO MARIĆ
SRI25.9.201918:30SV. ROKALUKA I MARIJA RUPČIĆ
ČET26.9.201918:30SV. ROKAMILE, JURE I JELA DASOVIĆ
PET27.9.20198:00SV. ROKADARKO KULOVNJAK
SUB28.9.20198:00SV. ROKAZVONIMIR I NIKOLA BIČANIĆ
NED29.9.20199:00SV. ROKAZA BRANITELJE I JOSIP KOPIĆ
NED29.9.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED29.9.201918:30SV. ANDRIJEDARKO KULOVNJAK
PON30.9.2019








DANDATUMSATCRKVANAKANA
UTO1.10.201918:30SV. ANDRIJEOB SEČENJ
SRI2.10.201918:30SV. ANDRIJEOB JURKOVIĆ I OB PULJIĆ
ČET3.10.201918:30SV. ANDRIJEOB JANČIĆ I OB NESTIĆ
PET4.10.201918:30SV. ANDRIJEĐURO, LJUBA I STIPE NIKOLIĆ
SUB5.10.20198:00SV. ANDRIJESTANKO I MARA RAŠIĆ
NED6.10.20199:00SV. ANDRIJEJURAJ TURKALJ
NED6.10.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO, IVAN RAJKOVIĆ
NED6.10.201918:30SV. ROKAOB GLOŽIĆ I OB SORČIK
PON7.10.2019


UTO8.10.201918:30SV. ROKAJURE RAJKOVIĆ
SRI9.10.201918:30SV. ROKAOB SMOLČIĆ I OB BRUNDULA
ČET10.10.201918:30SV. ROKAJURE RAJKOVIĆ
PET11.10.201918:30SV. ROKAOB UREMOVIĆ I OB KARLOVIĆ
SUB12.10.201918:00SV. ROKAROKA DEKANIĆ
NED13.10.20199:00SV. ROKAILIJA, JELICA I STIPE RAJKOVIĆ
NED13.10.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED13.10.201918:30SV. ANDRIJEDOROTEA IVKIĆ
PON14.10.2019


UTO15.10.201918:30SV. ANDRIJEOB BALETIĆ I OB PANDŽIĆ
SRI16.10.201918:30SV. ANDRIJEOB VIDAČKOVIĆ I OB HODAK
ČET17.10.201918:30SV. ANDRIJE

IVAN-VLATKO JEMRIĆ

PET18.10.201918:30SV. ANDRIJEŠTEFANAC ROKA
SUB19.10.20198:00SV. ANDRIJEANTE JANČIĆ
NED20.10.20199:00SV. ANDRIJEERŽA I ĐURO ORŠOLIĆ
NED20.10.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED20.10.201918:30SV. ROKAOB JAKAB
PON21.10.2019


UTO22.10.201918:30SV. ROKAPETAR, STJEPAN I AGATA BRATKOVIĆ
SRI23.10.201918:30SV. ROKAANICA NEFERANOVIĆ
ČET24.10.201918:30SV. ROKAZAHVALA OB HODAK
PET25.10.201918:30SV. ROKATOMO TOMINAC I OB TOMINAC
SUB26.10.20198:00SV. ROKAANTUN I STJEPAN JEMRIĆ
NED27.10.20199:00SV. ROKAZA ZDRAVLJE OB PAŽIN
NED27.10.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED27.10.201918:30SV. ANDRIJEOB TOMIĆ, OB LOVRIĆ I OB BAKULA
PON28.10.2019


UTO29.10.201918:30SV. ANDRIJENADA I JOSIP RAJČIĆ
SRI30.10.201918:30SV. ANDRIJEJOSIP I KATA LOŠONC
ČET31.10.201918:30SV. ANDRIJEJOSIP KLASNIĆ