Danas je 21. nedjelja kroz godinu.

 

·        SPOMENDANI  U IDUĆEM TJEDNU

Utorak:       Sv. Monika

Srijeda:       Sv. Augustin, biskup i naučitelj

Četvrtak:    Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja

Nedjelja:     22. NEDJELJA KROZ GODINU

 

·        MISNE NAKANE U  ROKOVCIMA   

Utorak        u  18.30:    + Stjepan, Ljubica, Miroslav i Mirjana Rukavina

Srijeda        u 18.30:      + Martin i Marija Majer

Četvrtak      u 18.30:     + Marko Krznarić

Petak          u 18.30:      + Šima i Marija Levaković

Subota         u 08.00:    Za zdravlje

NEDJELJA u 09.00:     + iz ob. Adžamić

                     u 11.00:    ZA ŽUPLJANJE; + Ivan Galović

 

·        MISNE NAKANE U  ANDRIJAŠEVCIMA

NEDJELJA  u  18.30:   + iz ob. Vjekoslava Raguž i + iz ob. Lovrić

 

·        UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA

Idući tjedan župni ured radi UTORKOM i  PETKOM prijepodne od 09-11 sati.

 

·        LUKNO

Započela je druga polovica ove godine pa podsjećamo da možete početi polako donositi lukno. Lukno je propisani godišnji prilog koji je svaka obitelj dužna dati za svoju župnu zajednicu. Zahvaljujemo svima koji ste do sada podmirili svoje obveze prema Crkvi.

 

·        HODOČAŠĆE U MARIJU BISTRICU I IVANEC

Krajem mjeseca rujna, u subotu 28. rujna naša Nadbiskupija poziva na veliko hodočašće u Mariju Bistricu i Ivanec prigodom 100-te godišnjice rođenja našeg blagopokojnog biskupa Ćirila Kosa. Na ovo hodočašće pozivaju se vjernici iz svih župa naše đakovačko-osječke nadbiskupije, pa tako i naše. Tko god želi poći na ovo cjelodnevno hodošašće neka se do 15. rujna prijavi u župnom uredu i sakristiji. Cijena puta po osobi će biti oko 150 kn