Danas je 20. nedjelja kroz godinu.

·        SPOMENDANI I BLAGDANI U IDUĆEM TJEDNU

Ponedjeljak: Sv. Ivan Eudes, prezbiter

Utorak:          Sv. Bernard, opat i naučitelj

Srijeda:          Sv. Pio X., papa

Četvrtak:       BDM Kraljica

Petak:             Sv. Ruža Limska, djevica

Subota:          SV. BARTOL, apostol

Nedjelja:       21. NEDJELJA KROZ GODINU

·        MISNE NAKANE U  ANDRIJAŠEVCIMA

Utorak        u  18.30:           + iz ob.Posavčić i ob. Garvan

Srijeda        u 18.30:            + Šima, Luka i Marica Jakšić

Četvrtak      u 18.30:           + Marija Stanić i + iz ob. Nedić

Petak           u 18.30:            + Filip, Bartol i Ruža Bičanić

Subota         u 08.00:            + Ilija Smolčić

NEDJELJA u 09.00:            + Augustin i Josip Bilić i + iz ob. Bilić

·        MISNE NAKANE U  ROKOVCIMA

NEDJELJA  u  18.30:          ZA ŽUPLJANE

·        UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA

Idući tjedan župni ured radi UTORKOM i  PETKOM prijepodne od 09-11 sati.

·        LUKNO

Mjesec kolovoz se polako bliži svome kraju pa podsjećamo da možete polako donositi lukno. Lukno je propisani godišnji prilog, koji je dužna dati dati svaka obitelj, a od kojeg se naša župa financira. Lukno po paru iznosi 150 kn, a za pojedinca 75 kn. Zahvljajujemo svima koji su do sada podmirili svoje obaveze prema Crkvi.

·        HODOČAŠĆE U MARIJU BISTRICU I IVANEC

Krajem mjeseca rujna, u subotu 28. rujna naša Nadbiskupija poziva na veliko hodočašće u Mariju Bistricu i Ivanec prigodom 100-te godišnjice rođenja našeg blagopokojnog biskupa Ćirila Kosa. Na ovo hodočašće pozivaju se vjernici iz svih župa naše đakovačko-osječke nadbiskupije, pa tako i naše. Tko god želi poći na ovo cjelodnevno hodošašće neka se do 15. rujna prijavi u župnom uredu i sakristiji. Cijena puta po osobi će biti oko 150 kn

·        ZAHVALA NA PROSLAVI VELIKE GOSPE I SV. ROKA

Protekli tjedan svečano smo proslavili svetkovinu Velike Gospe i crkveni god u našim Rokovcima. Zahvaljujemo svima koji ste se uključili u ova slavlja. Hvala našim hodočasnicima koji su uoči Velike Gospe pošli na hodočašće Gospi u Prkovce. Hvala svima koji ste dali svoj prilog za cvijeće za ređenje crkve. Zahvaljujemo našim zvonarima koji su crkvu uredili i okitili. Hvala našim ministrantima na lijepoj asistenciji, a posebno našim pjevačima iz malog i velikog zbora, kao i zbora mladih koji su prekrasno pjevali na svetim misama. Hvala i svima vama koji ste u te dane došli u crkvu i sudjelovali u euharistijskim slavljima.

·        KRŠTENJA

Danas će sakrament svetog krštenja primiti:

GITA KESER, kći Danijela i Kosjenke Keser iz Andrijaševaca, Kolodvorska 95

ELENA MAROJEVIĆ, kći Matiasa i Irene Marojević iz Andrijaševaca, Matije Gupca 128

LUKA GEROVAC, sin Branimira i Marine Gerovac iz Rokovaca, Kneza Branimira 12